| anonim_4396 a întrebat:

Cat de usor se poate intra la facultatea de istorie si ce poti face mai departe? Dau funda! rog seriozitate

2 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Salut.Depinde unde vrei sa intri, daca la Bucuresti e destul de simplu, e pe baza de dosar. doar te prezinti cu dosarul. daca te duci mai din timp, cu siguranta vei gasi un pliant in care-ti spune ce ai de facut. in principiu e usor.plus de asta istoria e frumoasa, iar la capitala o sa ai parte de profi interesanti.