| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Cat timp ati alocat pregatirii examenului de bacalaureat atat la geografie cat si la istorie? Si ce note ati luat?

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

La Geografie, am invatat doar din ce faceam la scoala si am luat 9(cu putin ghinion ca la subiectul 3 mi-au dat Serbia pe care nu o stiam foarte bine). La istorie n-am dat, dar din cate am inteles, subiectul 1 il faci din textul pe care ti-l dau ei de citit, deci banuiesc ca ar trebui sa iei 5 lejer la istorie.

| Adry05 a răspuns:

La istorie m-am apucat prin februarie si am luat 9, 75 dar la mine a fost proba obligatorie.

| Nelly07 a răspuns:

Imi pare rau, dar voi fi sincera. Porcul nu se ingrasa cu o saptamana inaintea Craciunului. Daca te astepti la note mari, trebuia sa fi invatat pe parcursul anilor, nu pe ultima suta de metri!