| king5151 a întrebat:

Cat tine dupa voi greva?

44 răspunsuri:
| sammie a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Dacă folosești cuvinte fancy nu te face mai deșteaptă. Uită-te la tine și după aceea la cei din jur, și vezi cine e specimen după.

| sammie a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Eu în locul tău mi-aș băga capul în pământ de rușine să te cerți cu elevi și tu să ai și soț și copii.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru sammie):

De unde ai aparut? Este incredibil cat de nimic poti fi. Unde ai ''stat''? Pe camp cu oile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Du-te mamaie de aici. Dacă ești din București, aruncă-te în Dâmbovița.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Btw, sa știi ca doar bolnavii psihici se cred genii, profesori, președinți, poeți. Ăștia doar pe la spitalul Săpoca se găsesc, locul de unde ai evadat și nu te-au mai găsit. Iar acum defilezi pe aici cu prostia. Ce Profesor Universitar? Nu știi ce vorbești. Îți trebuie ani experiență sa ajungi acolo. Iar câtă prostie emani aici, numai de profesor universitar nu dai dovadă. Nu ai creier nici cât o găină.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Analizeaza ce ai scris. Esti frustat, probabil intelectul nu te ajuta si incerci sa compenzezi prin rautate si invidie.
Esti de compatimit. Imi pare rau de tine dar natura au decis altfel decat vroiai tu.
Scuze de deranj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Fuguta la catedră, deschide un dex, apoi cauta cuvântul frustrat. Sa vezi cum te regăsești fix tu în acest cuvânt. Deja se vede ca suferi de sindromul NF( apropo, cauta si asta, dar pe google), ai lipsă de bărbat, de acolo și frustrările. Sunt multe femei isterice pe lumea asta printre care te încadrezi si tu. Marș.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha. Geniule pustiu! ha ha ha ha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Mergi și spala-te acolo, jos. Am văzut destule femei "intelectuale", parfumate, cu facultate, fardate, rujate, unghii cu gel, iar când le dezbraci, pute. Pute a pește, a picioare nespălate, a transpirație și a proastă ca tine.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce femei de calitate ai umblat! ha ha ha ha ha. Pacaliciule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Vezi ca te așteaptă Becali sa iti dea la muls o oaie.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha ha ha! Serios? De unde stii? Lucrezi cioban la el? ha ha ha.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Două zile laughing

| LucyiFer a răspuns:

Cu grevă, fără grevă, profesorii lucrează. happy
Cu grevă, fără grevă, educația e praf.winking
Deci mai contează?