| aTi a întrebat:

Cat va asteptati sa luati la examenele nationale?(romana mate)
Cat ati luat?(asta raspundeti maine)

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Nu stiu ce note voi lua...si nici nu vreau sa presupun, vreau ca notele de maine sa fie o surpriza! Iti voi spune ce note am luatwinking

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

La mate ma astept sa iau 7 - 7.5 iar la romana 8-8, 5-9

| Emill a răspuns:

La mate cred ca iau 6.5 - 7 iar la romana 9 - 9.5 happy

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Sper sa nu mor x.x laughing pai la romana sper la un 9.5 iar la matematica sper la un 8 big grin... si vad ca sper cam mult laughing

| Anaconda_7790 a răspuns:

La mate 10(sper)(eu am facut totul corect) si la romana sper sa fie peste 8, 50 crying... sa vedem maine sad