Întrebare recomandată | Yuki0799 a întrebat:

Câte absențe pot să am pe modul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La fiecare 20 de absente se scade 1 punct la purtare, iar absentele NU se calculeaza pe modul, ci pe 1 an intreg.

| dullcat a răspuns:

Din modul in care intrebi se deduce ca vrei sa stii care e maximul astfel incat sa nu-l depasesti.laughing Concentreaza-te pe a nu face prea multe absente.Simplu.Daca nu ai vreo problema medicala serioasa, chiar nu e asa greu sa te duci la scoala si sa fii prezent, hai sa fim seriosi.Bafta la prezenta.