| davilla a întrebat:

Câte limbi vorbiți? Ce limbi? Ce ați vrea să mai învățați?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Engleza, spaniola, franceza (nu mult doar cateva cuvinte). Nu am nevoie sa invat alta limba

| Adry05 a răspuns:

știu engleză și franceză. aș vrea să învăț spaniolă și o limbă nordică

| Frank51 a răspuns:

Doar Engleza si Maghiara. Germana stiu doar basic de tot cat sa ma descurc, si cam atat. As vrea sa invat Franceza si Germana.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Engleza si germana.
Engleza o stiu foarte bine, ca am invatat-o intensiv si si gasesc oportunitati de a folosi.
Germana o stiam si pe ea destul de bine, dar am inceput sa scartai nemaifolosind-o.

Mi-ar mai placea sa invat putina franceza.

| Apokales a răspuns:

Romana si ceva engleza. As vrea sa invat germana, dar cred ca ma apuc mai degraba de spaniola pentru ca este mai usoara.

| Ofiintă a răspuns:

Maghiară. Aş vrea să stăpânesc mai bine limba engleză.

| Endoryus a răspuns:

Engleza si italiana. Nimic

| Cameliapantiru a răspuns:

Vorbesc engleza, germana, spaniola și portugheza. Mi-ar plăcea să învăț franceza și norvegiana sau suedeza.

| CleanHeart a răspuns:

Romana ardeleneasca
Italiana
Putina spaniola din telenovelele mele dar o inteleg perfect
Engleza nivel mediu
Ce as mai vrea sa invat? chineza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2,5 Engleza (cea britanica) inteleg si stiu a scrie dar nu prea pot vorbi, ca n-am vorbit niciodata oral cu cineva.

| morfeo a răspuns:

Romana, engleza si franceza la perfectie. As vrea sa invat si spaniola dar nu am timp

| xandra0301 a răspuns:

Romana, engleza și intr-un timp învățam și stiam puțină coreeana. As vrea sa ma reapuc de ea pentru ca era o limba cu totul diferită (alt alfabet, pronunție, structura a propozitiei).