| Hellene08 a întrebat:

Cate luni are semestrul asta?

6 răspunsuri:
| mandreea13 a răspuns:

| ierdna a răspuns:

Semestrul I

Cursuri — luni, 12 septembrie 2011 — vineri, 23 decembrie 2011
In perioada 22—30 octombrie 2011, clasele din invatamantul primar si grupele din invatamantul prescolar sunt in vacanta.

Vacanta de iarna — sambata, 24 decembrie 2011 — duminica, 15 ianuarie 2012

| Akuryo a răspuns:

Se termina pe 22 decembriebatting eyelashes funda?puppy dog eyes

| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Sunt cam 4 luni (mai exact 15 saptamani). E deja a cincea saptamana din semestru... daca te ajuta cu ceva! Multa bafta!

| BebeStrumf a răspuns:

Omfg! laughing)nici bine nu s`a inceput scoala si de pe acum te gandesti la vacantarolling on the floor)))... 4luni are semestrulhappy cum a raspuns @mandreea13!

| Hellene08 explică:

Nu era vorba ca vreau vacanta, e vorba de altceva tongue!