| Dydydodo a întrebat:

Cate note se pun la matematica in clasa a5a?

Răspuns Câştigător
| SiminaSalvadore a răspuns:

Buna,eu sunt cls.a VI-a si de obicei la mate se pun 5 note dar unele profesoare pun cate vor dar in medie 5 note! Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ditto a răspuns:

Cate vrea profesorul/profesoara.el/ea poate sa te asculte in fiecare zi punanduti cate o nota.dar de obicei daca esti buna(la invatatura) cam in jur de 5 dar daca slaba daca iti pune in jur de 3happy

| Yocoo a răspuns:

Cate ore ai pe saptamana+1+teza

| xDヅ a răspuns:

Eu cand eram in clasa a V-a, am avut 6 sau 7 note la mate.

| MarryAnna a răspuns:

Notele se impun in functie de cum inveti:dDaca inveti de 10 ai 10 daca inveti de 4 ai 4!