| AvalohAlyn a întrebat:

Ce alegeti? Limba si literatura romana sau matematica?
De ce?big grin

Eu aleg romana..Sunt atras de tot ce tine de uman.Voi?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Romana, nu am deloc inclinatie spre stiintele exacte, nu le inteleg deloc.

| Kanpeki a răspuns:

Matematica e interesanta, literatura nu.

| AC4S4 a răspuns:

Literatura nu mi se pare interesanta, pot tine minte o formule intregi la mate, dar nu pot tine minte toate lucrurile cu functia sintactica si chestiile astea de la romana.

Imi place tot ce tine de real, in masura mai mica sau mai mare.
1.Info, 2.Mate, 3. Bio, 4.Fizica/Chimie.

Romana nu imi placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

româna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate.
Pentru ca ori e alba, ori e neagra.

| nlko a răspuns:

Matematica.

| Alexandra4500 a răspuns:

Matematica, tine mult de logica.

| May2001 a răspuns:

Matematica si gramatica - imi plac stiintele exacte.....nu sunt buna la literatura

| Canter_Mihai_2000 a răspuns:

Cesna sa spun alegerea mea difera de a ta, deoarece in ultimii 9 ani de invatamint in scoala mea,eu intotdeauna eram pasionat de stiinte fixe, concrete, la care poti sa gindesti logic, sa dedusi, singur sa dovedesti ceea ce pentru tine au dovedit savantii secolelor trecute. Timp de 9 ani de zile eu am shtiut matem,fizica,chimia, biologia, geografia numa pe nota zece, la alte obiecte eu mai aveam si nota 9, dar.....la limba romana cit de frumoase eseuri nu voi scrie, cit de sincer nu-mi voi dezvalui emotiile, oricum am nota 8, unicul 8 din toata viata me, unicul nour negru asupra cerului meu senis.
that's all.