| pRiNcEsS_1238 a întrebat:

Ce alegeti? Mate sau romana?batting eyelashes

21 răspunsuri:
| ???????? a răspuns:

Mate :X... urasc romana straight face

| AngoOra a răspuns:

Nici una din cele mentionate happy

| Doloresidk a răspuns:

Romana :X huuuu mate devil

| DeMentaa a răspuns:

YUk mate :-& ( app azi am dat teza )

ROMANA logic

fara romana nu am sti sa vorbim

Matematica nu prea ne foloseste

| BlueRose1 a răspuns:

Mate:X siromana dar nu prea multhappy si app @DeMentaa fara matematica nu prea faci multewinking

| Cσσкiє a răspuns:

Amândouă se poate? Atunci, le aleg pe amândouă. @DeMentaa, dacă îi dai vânzătoarei 1000 RON, cumperi un salam şi ea îţi dă rest 1 RON, nu cred că poţi pleca pur şi simplu din magazin. Vezi, şi matematica e folositoare. tongue.

| AvalohAlyn a răspuns:

Aleg romana.Matematica nu imi place de cand sunt mic.Inafara de socotit, inmultit si numarat nu mai este folositoare la nimic.Parerea mea.Mai ales la liceu unele lectii sunt absolut oribile si inutile plus ca sunt foarte foarte grele.Limba romana mi-a placut totdeauna.Imi place literatura, gramatica si limba noastra draga, poeziile, baladele si schitele noastre.

| Mihaela a răspuns:

Romana

| Bogdan_4976 a răspuns:

Matematica

| emy a răspuns:

Limba romana, logic.

| xlmpq a răspuns:

Romana

| Rrrr a răspuns:

Română, clar!love struck

| kidaa a răspuns:

Romana

| Doloresidk a răspuns:

Deea: Si tu fara romana ajungi mai rau decat aia criticati in emisiunile de la TV...big grin [fara suparare]

| кא๔ a răspuns:

Deci sunt clasa a 7a! Pana in clasa a 5 a adoram matematica si uram romana iar acum este invers! Detesc matematica. apropo maine ne aduce profu tezele.crying nu vreau sa stiucrying

Stefan
| Stefan a răspuns:

As alege atat romana cat si matematica, aceste obiecte ne ajuta foarte mult in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara doar si poate, mate, fizica si info. Dar majoritatii de pe site, le recomand calduros romana si mai ales gramatica happy

| maddy0212 a răspuns:

Mate:X. Urasc romana, in special literatura. Gramatica imi place.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Mate:Xromana. o urasc:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate logik

| Coloniser a răspuns:

Romana doh, matematica e nefolositoare in afara de chestiile alea de baza(adunare, scaderea, inmultirea si impartirea)