| GnnAndra a întrebat:

Ce alta fiinta supranaturala cunoasteti, asemanatoare unui varcolac? multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| ady20hbk a răspuns:

Chupacabra, Bigfoot, Yeti, Minotaur, Medusa, Centaur, Nessie, Moroi, Strigoi, Demon(Lucifer), Vampiri(Dracula), Nosferatu etc :D:D

My blog : http://wolverine92.wordpress.com

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Extraterestii xvilovrtue care ne vor invada planeta in 5432I don't want to see
Eu deja mi-am facut testamnetulraised eyebrows
Am auzit ca vin inarmati pana in colti, dar au ramas fara benzina la intersectia dintre galaxii si astia de la Remorcare Galatica sunt in concediu in Pandorahee hee

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai momentan n-am data mana cu nici una.

dar eu stiu ca ma jucam cu yeti in lada cu nisip.

pace!

| Psihoyounger a răspuns:

Cei plini eu EU!

Psihoyounger

| hamsterx a răspuns:

Gen fiintele din filmul avatar big grin
sau extraterestrii.

| User a răspuns:

Vanghelie care este. Foarte supranatural omu'. mai ales in gramatica.

| WestSid3 a răspuns:

Strigoi happy... vampir? ceva de genul asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elele imi plac tot mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten de-al meurolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| 12345ok a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la twiling si new moonwinking

| paul_9299 a răspuns:

Strigoii moroi fantome si destul