| kuka a întrebat:

Ce camine private pentru studenti sunt in Iasi? Am cautat peste tot pe net si nu am gasit nimic. Adrese, pagini web...nimic.
Daca puteti, dati-mi si niste adrese web si niste preturi.
(Apropo, stiti de un camin nou cu camere de 1-2 persoane la preturi de 300 ron/luna si cu multe facilitati? Am auzit de la cineva dar mi-e cam greu sa cred)

1 răspuns:
| stalin a răspuns:

Este intr-adevar unul, in spate la petre Andrei, dar nu stiu daca nu e doar pentru cei de la petere andrei..si cica mai este unul la asachi..lasa-ma pana maine si iti spun concret!