| mmadonna a întrebat:

Ce credeti ca face un om de stiinta intr-o zii?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce are chef, poate sa faca multe chestii atat profesionale cat si personale.

| Iwao a răspuns:

Ceea ce face orice om ca el, trezit\pus de cafea\dus\baut cafea de 2-3 tigari\grabit spre munca\salutat colegi\sef\munca (intre timp telefoane pe unde are treaba)barfa cu colegii\sacait noua asistenta, avansuri\graba plecat de la munca spre piata\acasa\dus\"plecat la un simpozion"(mama ei de viata)\relaxare la un sprit\amanta\acasa, cina nu-i mai trebuie\somn de voie...

| iLikeToHelp a răspuns:

Se gandeste.

| NicoNicolletta a răspuns:

Face teste, experimente si mananca lucxruri ciudate!