| ZiZan a întrebat:

Ce credeti ca o sa pice la romana subiectul 3? laughing clasa XIIa

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dă Doamne să pice roman, orice roman e bine venit, dar să nu fie poezie şi nici Iona. Sincer, am învăţat toate comentariile dar cred că m-aş descurca mult mai bine la un roman. Fie ce va fi.

Baftă!

| max18 a răspuns:

Sa dea dumnezeu ion sau moara cu noroc...se ne fereasca de poezie si enigma otiliei..bafta

| Petre_Catalin_1995 a răspuns:

Putin probabil sa pice poezie sau opera dramatica... In rest ar putea pica orice