| yooshi a întrebat:

Ce credeti ca pica la bac?(uman)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta, nu va pica ceea ce s-a dat deja anul trecut. restul, este chestie de noroc... fiindca subiectele sunt secrete si nimeni nu are cum sa stie.
Ce credem noi, oricum nu te ajuta, dimpotriva, s-ar putea sa te incurce si sa nu te pregatesti la ceva ce-ti va pica, daca noi nu ghicim, lucru care te va duce in final, la picarea examenului.
De aceea este bine, sa recapitulezi TOTUL!

| Silwian a răspuns:

Da/i directorului 300 de euroi si vei afla!))))

| StrongHeart a răspuns (pentru Silwian):

Cu 300 de euro nici nu mai trebuie sa se prezinte, e deja stabilita nota laughing

| Pati2500c a răspuns:

Eu cred ca ar pica proza, am sentimentul asta, dar parca si Moara cu noroc e tentanta happy in orice caz mai bine repeta tot ca sa fii sigurwinking

| yooshi explică:

A picat comediaaaa yaaasss

| aNdr3i1947 a răspuns:

Sper ca la uman sa cada caracterizarea de personaj și la Real particularități de construcție ale unei opere. laughing