| Banolibe a întrebat:

Ce credeti ca pica la bacalaureat anul acesta la filo la istorie?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu credem nimic, ca aici nu se ghiceste si nici nu se cunosc subiectele, atata vreme cat sunt strict secrete si se deschid doar in ziua examenului.

Ideal este sa inveti TOT, ca sa nu risti sa-ti pice ceea ce nu ai invatat.

Succes la examen!

| mODIN a răspuns:

Chiar trebuie sa intrebati toti asta in fiecare zi? Se aleg la intamplare subiectele in ziua aia, n-are nimeni de unde sa stie ce pica!

| DonMoldo a răspuns (pentru mODIN):

Probabil ei deja au pregatite subiectele si o rezerva in caz ca se afla cum a fost in 2019 parca

| MistarGoGu a răspuns (pentru mODIN):

Lipsa de la orele de matematica! Nu au auzit-o pe aia cu calcul de probabilitate! La pocker funcționează!

| Banolibe explică (pentru DonMoldo):

Logic ca sunt pregatite mai ales ca mai sunt 3 zile pana incepe sesiunea si 4 pana la proba de la istorie.

| LisaJulie a răspuns:

Posibil comunismul

| LisaJulie a răspuns:

Dar subiectele se extrag in ziua examenului

| MistarGoGu a răspuns:

Sunt cel puțin 5000 de ghicitoare pe Publi24 sau OLX care va pot GOLI buzunarele cu aceasta " ENIGMA "!
Apelați cu încredere!
89.89.VRAJI 50 € /min
Variata 2! La un prof de mate sa facă calcul de probabilitati poate iese mai ieftin

| Darius50boss a răspuns:

Nu se știe nu mai la examen afli