| Liviu321 a întrebat:

Ce credeti distanta intre Ulan Bator(capitala Mongoliei) si Kiev (capitala Ucrainei) este de 5280 km? am de facut ceva la geogrfie de masurat pe harta si nu stiu daca e bine big grin mi se pare o distanta c-am micahappy doresc sa'mi spuneti daca e bine sau nu macar estimativ happy

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Undeva la 8000.De la Ulan-Bator pana la Novosibirsk face doar 3000 si Novosibirsk e in inima Siberiei.De acolo pana la Kiev mai face vreo 5000 si ceva big grin