| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Ce descoperire vi se pare cea mai interesanta?

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună, @ஓGabiAlexaஓ!
După mine, computerul este o descoperire epocală, apoi internetul, urmează descoperirile din domeniul medicinii, automobilul etc.
Să ai o zi cu zâmbet!

| emokid_1733 a răspuns:

Daca ar creste la cineva pe(pe.s) un bmw in miniatura cu un saculet de bani in portbagaj. asta ar fi o descoperire misto.

| annkaa a răspuns:

Pai sa vedem...mie mi se pare ca cea mai interesanta descoperire este telefonul mobilhappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acea descoperire a cauzei exacte ce determină apariția cancerului și tratarea lui corectă pentru vindecarea completă a bolnavului.
Medicina merge în continuare pe presupuneri, nu certitudini!
Pa, pa.

| a1doru a răspuns:

Roata.fara roata nu ar mai fi existat progres.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cea pe care am făcut-o eu. Este la mine pe blog în nuvela Feonmenul I.