| Baaamilogule a întrebat:

Ce fac oamenii la tara cu un cal dupa ce moare?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Îl îngroapă în grădină. laughing

| simplaexsistenta a răspuns (pentru gabicoo):

Si pun si epitaf: "Acest cal a avut o viata chinuită"

| gabicoo a răspuns (pentru simplaexsistenta):

Nu!
"Calul meu - cel mai bun tovarăș. A plecat să pască printre stele"!

| KovacsB a răspuns:

Nu cred ca asteapta sa le moara, il duc la abator sa faca salam pentru oraseni.

| Dragobeta a răspuns:

Din ce stiu eu, e chemat veterinarul care se ocupa de toate. Calul va fi dus, nu ingropat in gradina.

| gabicoo a răspuns (pentru Dragobeta):

Bineînțeles că nu-l îngroapă în grădină. Eu am încercat să fac o glumă. Doi useri TPU s-au prins. Tu nu te-ai prins.
Totuși răspunsul tău este cel mai bun. Meriți funda.

| Dragobeta a răspuns (pentru gabicoo):

Nu m-am prins, pentru ca in trecut asa se facea. Si am crezut ca ai ramas cu informatia de atunci.