| TheBestForYou a întrebat:

Ce faceti? Eu ma plictisesc. Cum as putea invinge plictiseala. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Deseneaza,joaca-te pe calculator,intra pe TPU, vorbeste cu prietenii tai, fa o drumetie, joaca sah, table.carti.
orice nu mai sa nu stai in pat degeaba!

4 răspunsuri:
| Andrutsa13 a răspuns:

Bine.Nu stiu pentru ca si eu ma plictisesc

| mystery1girls a răspuns:

Eu citesc povesti uite...incearca aici
http://sangesitrandafiri.wordpress.com/
sper ca te'am ajutat:*

| AkeSutzu a răspuns:

Poi sa stii ca am facut programe speciale pentru asta :).
Te rog frumos impartaseste programul altor persoane si la fel si adresa mea de messenger mie imi place sa ajut oamenii de aceea va spun asta.
Aceasta e versiunea BETA adica un trial de incercare.
Versiunea premium ti-o dau eu
la adresa de messenger dany_jmecheru35
Versiunea
BETA o iei de aici : http://www.solidfiles.com/d/7cd347a80e/ Bafta :)!

| Myself_3732 a răspuns:

Hmm,gaseste-ti un hobby happyeu pictez/desenez, cant la chitara,ies cu prietenii,fac sport etc... daca nu sti sau nu ai chef sa faci asa ceva,invata o limba noua,calatoreste, eu stiu, do something fun! Numai bine happy