| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in saptamana altfel

10 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

La noi inca nu s-a hotarat thinking

| fadnox a răspuns:

Absente

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sunt mai multe rubrici la care ne putem inscrie.
Insa, eu mi-am ales ''fashion''.
big grin

| FearOfTheDark a răspuns:

Stau acasa si ies cu prietenii.

| TashaUhm a răspuns:

Dorm!yawn

| AlleSiAtat a răspuns:

O gramada de activitati inutile...mai bine ne dadea vacanta adevarata decat aceasta,, saptamana altfel''. straight face

| teodora24 a răspuns:

Activitati pentru fiecare materie.

| teodora24 a răspuns:

Spre exemlu:la Romana facem teatru de papusi,la Matematica joc de rol,la Fizica prezentam proiecte,la Chimie facem experimente,la Biologie vorbim despre natura si poluare,la Religie pictam icoane sau facem o vizita la centrul de caritate din Lungesti,la Sport majorete(fete) si fotbal(baieti), la franceza vorbim despre mancarurile reprezentative din Franta, la Engleza este posibil sa facem scenete in limba engleza, la Muzica [,] cantam, etc.
Pe langa toate acestea erau mai multe activitati dar eu le-am ales pe acestea.

| Skrillex13 a răspuns:

Clasa in care sunt eu mergem la film, la muzee si in excursii, facem teste pshihologice, karaoke, donam jucarii care nu le mai folosim la centre de plasament si experimente haioase.Eu invat la Liceul Teoretic ''Alexandru Ioan Cuza'' Iasi in clasa a v-a.

| MariiiaR a răspuns:

Karoke,dansuri,excursii,ne uitam la filme.eu de exemplu voi mereg la karoke, oricum sa fie cat mai amuzant si sa ne distramhappy