| MayaDaya a întrebat:

Ce facultate ai dori sa urmezi? De ce?

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Institutul stiintific de spargatori de nuci. De ce? De ce nu?

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

O facultate sportiva.De ce? Pentru ca nu fac matelaughing...si pe langa asta am si calitati sportive

| Laugh25 a răspuns:

Cam greusad
Eu as vrea psihologie dar aici, in tara..pff nu valoreaza prea mult..asa ca, cred ca ma las'
Si as da ori la Litere(limbi straine)
ori informatica dar nu stiustraight face
Imi raman astea doua si mai mult spre litere cred ca mergstraight face
tu?

| dexter7 a răspuns:

Facultatea de elastic. pentru ca imi place sa ma intindlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinGre a răspuns:

Facultatea de istorie sau filosofie! pentru a intra mai incolo la o scoala arheologica!