| bia000 a întrebat:

Ce facultate as putea sa urmez daca dau bac-ul la logica?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta la ce dai bacalaureatul, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere, asa ca poti da admitere la orice facultate, in principal conform calitatilor si aspiratiilor tale.

| AFR81 a răspuns:

Nu are absolut nicio importanta la ce dai BAC-ul. Poti sa mergi la orice facultate doresti. Materia la logica pe care o inveti tu acum pentru BAC nu te va ajuta aproape deloc, nici macar daca alegi o facultate in domeniu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit şi nici la ce discipline ai dat BAC-ul happy

Toate cele bune!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Facultatea de Litere, Filologie, Drept, sau Filosofie. Multe succesuri! big grin

| Iuliaalexandra911 a răspuns:

Depinde ce iti place. Eu am dat bacul din logica. Si fac sociologia comunicării... Depinde ce-ți place. Nu contează din ce dai bacul.