| hanks a întrebat:

Ce facultate sa fac daca imi place mult engleza? si calculatoarele in general

care sunteti la o asemenea facultate, vreau niste opinii
multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Daca stai bine si cu matematica/fizica atunci "Automatizari si calculatoare" este facultatea care-ti poate asigura la terminare un loc de munca oriunde in lume si un salariu peste al unui medic.
Cu o facultate ase-istica (cibernetica; ase-engleza) poti gasi un job cel mult in Bucuresti si citeva orase mari,. si nu f bine platit; despre "Relatii internationale" ce sa mai vorbim...(doar daca ai parinti politicieni tariwinking )

kratos
| kratos a răspuns:

Cibernetica.

| hiphopbeatz a răspuns:

Ase, relatii internationale.cu predare in limba engleza.

pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultatea de matematica informatik pentru ca se face si engleza

| mysteryo_3033 a răspuns:

Facultatea de cibernetica...ase-engl sau daca vrei info e bun si asahappy