| sined99 a întrebat:

Ce facultate sa urmez? Sunt clasa a XI-a la C.N.G.C, profil stiinte sociale. Astept cateva propuneri, sfaturi... dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce-ti place. Avand in vedere ca esti la stiinte sociale banuiesc ca nu vrei sa dai la medicina, inginerie sau mai stiu eu ce. Si eu sunt la acelasi profil si ma gandesc sa dau la actorie. Pe langa asta ti-as mai putea sugera facultatea de drept, jurnalism, facultatea de litere, dar repet, conteaza ce-ti place si pe ce vrei sa te axezi.