| Dany21Andrei a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmez pentru a ma face prof de logica?
Fundaaaaaa

4 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

De ce ai vrea sa te faci prof de logica? mi se pare o materie foarte plictisitoare si cu un statut scazut

| Ivy86 a răspuns:

Omg vrei sa te faci prof de logica? Am auzit-o si pe asta. Cred ca Facultatea de Filosofie și stiintele comunicarii/politice(sau ceva de genu). Trebuie sa te intereseazi direct la facultate cum e cu specializările și sa faci un modul pedagigic.

| dororo a răspuns:

Drept