| boro a întrebat:

Ce facultate urmati?happy. si cum va descurcati?tongue

Răspuns Câştigător
| Razvan_9009 a răspuns:

Facultatea de Constructii civile in limba franceza... pompos titlu dar facultatea este pe masura fara sa fiu absurd una dintre cele mai grele facultati la care trebuie sa inveti si in timpul anului trebuie sa te duci la toate laboratoarele si aproape toate seminarile daca vrei sa ai vreo treaba cu facultatea si sa nu ai 10 restante dupa cele 2 sesiuni. dar la final se va merita

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Stiinte ale comunicarii si relatii publice. E destul de greu insa trebuie doar sa gasesti motivatia necesara. Eu sunt de parerea ca daca faci o facultate o faci pentru ca sa inveti ceva. E cea mai buna motivatie. Daca nu vrei sa inveti nimic nu te du la facultate. Munceste ceva.

| zanesiprintese a răspuns:

Psihologia, destul de binehappy

| procust a răspuns:

Urmez Facultatea de Medicina, eu cred ca ma descurc bine, mai am 1 an si termin, abia astept!

| Lilik a răspuns:

De parca ar mai fi vreo mare scofala sa faci o facultate in ziua de azi. Singurele pentru care mai am cat de cat respect sunt medicina si informatica, fix in ordinea asta. in rest. diplome pe banda rulanta. eu sunt la stiinte economice, ca multi multi altii.generatii de economisti ce suntem laughing

| zuzumic a răspuns:

Vreau sa dau la pedagogie pentru educator e o munca usoara si sigura (cat de cat )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economia Comertului, Turismului si Serviciilor(anul 3), ma descurc destul de bine, economia e logicawinking

| roxy_8223 a răspuns:

Eu nu am nici o facultate, dar sunt in strainatate si ma descurc foarte bine si sunt si casatorita, in ori ce ma descurc nu-i nici o problema.