| cristi89 a întrebat:

Ce fel de clima are california(los angeles)? Cate grade?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

California este in clima subecuatoriala si acum sunt 24 de grade celsius.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Orasele de coastă şi părţile de sud ale statului au o climă mediteraneană, cu ierni ploioase oarecum şi veri secetoase. Influenta oceanului, în general, moderaţi temperaturi extreme, creând ierni mai calde şi reci veri în mod substanţial, în special de-a lungul zonelor de coastă.

| MusicisMusic a răspuns:

Acum in Los Angels sunt 27 C.Ploua destul de rar acolo...

| sergiu76 a răspuns:

Au ajuns si americanii la clima noastra din europa, eu stau in Madrid si la mine e racoare si inRomania e super cald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta pe netlaughing

Răspuns utilizator avertizat