| lovelylife a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Antarctida cu cuvintele voastre? Cat mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Peyy Antarctida este o regiune polara din sudul Pamantului. Este cel mai rece, uscat si vanturos continent.Acolo traiesc pinguini, pesti, balene, foci morse si numai stiu ce! acolo e permanent zapada. happy big grin tongue big hug
funda?

3 răspunsuri:
| RA94 a răspuns:

Cu cuvintele mele: este frig tare acolo dar nu ingheata apa pentru ca e sarata

| faramatania a răspuns:

Dela mine doar atât,Antarctica,sau Atlantida?
Despre Atlantida, să zicem, documentează-te de aici, e mai interesant, şi poate mai exact.
https://www.google.ro/......ps?/search