| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "gang bang"? (scuzati-ma daca am gresit scrierea).

Răspuns Câştigător
| annda a răspuns:

Gang bang = o situatie cand o persoana are relatii sexuale cu multipli parteneri, pe rand sau in acelasi timp. big grin

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Big Bang? o explozie.

| elena a răspuns:

A 69-a arta...este un subgen al filmului porno unde o femeie face sex cu multi barbati sau viceversa...in "popor" se zice "posta".

| Puiutz a răspuns:

Exact cum spun cei de mai susbatting eyelashes. stii cum zice si puya. la majorat vor gang bang. nu tort laughing). cam asa eoh go on.

| death a răspuns:

Are două sensuri. Pe de o parte, înseamnă viol în grup sau Poşta Română, pe de altă parte se referă la conflictele armate dintre găştile de cartier. Prima oară, asta a însemnat şi se referea la frecventele războaie dintre grupurile etnice din suburbiile din Los Angeles.

| sorin a răspuns:

Cred ca te referi la versurile din melodia lui Puya,"Gang-Band nu tort" asa-i? inseamna exact ce a zis annda.

| ancalazar a răspuns:

Gang bang=posta, sex in (cel putin...) trei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gang bangu'l nu inseamna doar sex cu mai multi sau mai multe...ci mai ales ejacularea celor de sex masculin pe fata celor de sex feminin :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gang bang= sex an cel putin 4 persoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex in grup

| GanGBanD a răspuns:

Gang bang inseamna s_x in 3 iar gangband banda de gangsteri si am rezolvat cazu rolling on the floor _ = e