| aloalokity a întrebat:

Ce inseamna oglinzi de apa, boabe de lumina, taina? dau funda raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Suprafaţa apei pe care se reflectă lumina, respectiv firavele raze de lumină (eu zic că sunt ale Lunii), într-un loc ascuns de văzul lumii, în linişte.

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Banuiesc ca se refera la un lac deoarece e apa statatoare si se reflecta perfect in el.
Boabe de lumina sincer nu imi vine in cap probabil se refera la primele raze de soare ale diminetii.
Taina se refera la un secret bine ascuns.