| schlau a întrebat:

Ce licee imi recomandati dintre: Jean monnet, dante alighieri si rosetti ( Bucuresti). Care este mai bun si de ce?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Pot sa-ti spun ce nu iti recomand.Am facut cls 1-12 la Jean Monnet.Pana la liceu a fost ok, dar la liceu sincer nu am invatat nimic pentru ca profii nu predau nimic ca sa mergem la meditatii, cei care invatau erau batjocoriti exact ca in filmele americane cu tineri, figuri si fite grav de tot si gandeste-te ca eu am fost a 12 in anul 2001 deci pana sa fie avalansa asta de tehnologie, haine si telefoane moderne si totusi acolo erau destule lucruri care sa ma faca sa NU recomand acest liceu, scoala generala sau scoala primara cuiva care vrea sa invete pe bune ceva in viata

3 răspunsuri:
| schlau explică:

@isabela De ce imi recomanzi acest liceu? Minnie mi-a explicat de CE nu ar alege ea Jean monnet.

| isabela_7400 a răspuns:

Jean monnet :X:X

| helasss a răspuns:

Monnet sau rosetti din pricina faptului ca am un prieten in dante si zice ca e cam aiurea iar restul pe care'i cunosc si zic ca sunt in jean monet sau rosetti spun ca merita happy