| astro111 a întrebat:

Ce licee imi recomandati, va rog precizati si media si cat pot chiuli va rog mult.

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Cu gramatica ta poţi merge la meserii. Acum nu mă iau de tine sunt doar curios, de ce vrei să mergi la liceu dacă vrei să chiuleşti?

2 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Tu vrei sa mergi la liceu ca sa chiulesti? laughing
Acum... nu zice nimeni sa nu mai tragi chiulul cateodata, dar sa mentionezi chestia asta ca un criteriu important in selectarea unui liceu mi se pare usor deplasat.
Nici nu ai mentionat de unde esti, vrei sa-ti facem lista cu toate liceele din Romania?
In plus... mai trage cu ochiul pe la semnele alea de punctuatie. Nu de alta, dar mai inveti ceva. happy

| KaterinaРомановский a răspuns:

În cazul ăsta, mergi și tu la un liceu sportiv...