| Dennys_5149 a întrebat:

Ce liceu sa aleg dintre Virgil Madgearu si Nicolae Iorga (din Bucuresti) si de ce? funditaaa

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Eu zic sa alegi Nicolae Iorga, deoarece are profesori excelenti, mai buni ca la celalalt liceu de care intrebi, elevi sunt foarte bine pregatiti, profesori nu sunt duri, ci chiar dau uneori un punct in plus, daca elevul se comporta frumos, nu injura, isi face temele etc.
Are mai multi elevi cu note bune decat celalalt liceu.
Nicolae Iorga a fost si un cunoscut istoric...De aceea liceul care ii poarta numele este prestigios si mai bun ca celalalt. happy
Te pup! happy
Succes in noul an scolar si sa fi foarte bun la invatura, draga Denis. happy
Te implooor sa imi dai fundita, pentru ca am raspuns prima si corect happy
Paaaa!

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Ai promis fundita sad Eu zic ca raspunsul meu este lung si bun sad Imi dai te rog fundita? happy