| anonim_4396 a întrebat:

Ce limba straina cunosti?

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Engleza, franceza, turca, spaniola (inteleg destul de bine, dar nu vorbesc), putina rusa, putina germana

26 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Engleza,germana,spaniola

| NickiMinaj a răspuns:

Doar engleza.

| PinkDea a răspuns:

Moldoveneasca laughing

| Alexandra_6314 a răspuns:

Romana dar nici asta nu foarte binelaughing

| loveyouschatz a răspuns:

Engleza si germana love struck

| COOLboY a răspuns:

Engleza & Germana si f.f.f putina spaniola si f.f.f putina franceza

Răspuns utilizator avertizat
| Yng a răspuns:

Engleza germana italiana

| fluturas2 a răspuns:

Spaniola,engleza,franceza,portucheaza

| Rapateckh93 a răspuns:

Engleza,germana,italiana,japoneza

| HurremSultan a răspuns:

Buna!

Eu cunosc : Engleza, Franceza, Spaniola ( matusa mea e in Spania happy ) si Italiana ( tot asa matusa din partea mamei a fost in Italia si m-a invatatwinking )

| Izaaaaq a răspuns:

Emgleză,franceză,germană.

| Aly2 a răspuns:

Engleza, franceza si stiu foarte putin spaniola dar imi place mult limba si vreau sa o invat.

| Catherine a răspuns:

Englezahappy

| Karashi a răspuns:

Sincer? Nu sti nici o limba straina in intregine da invat in momentul de fata Romana(ca eu limba strina pentru eu si unica pe care o stiu bine bine); Engleza(I seak very little engleza); Franceza(mi se pare grea rau da frumoasa) si incerc sa invat japoneza si o stiu mai bine decat franceza!^^
Da u ce limbi cunosti?

| Armyanka a răspuns:

Germana şi Engleza le ştiu la perfecţie. Spaniola şi Portugheza le cam bâlbâi.

| ionik13 a răspuns:

Engleza! Dar tu? Dai sifunda?

| TurBina a răspuns:

Engleza si putin franceza

| marymarina99 a răspuns:

Engleza,f putina spaniola si f putina franceza, dar ce naiba trec a6-a deci cate limbi sa stiu?! happy

| Retard_6399 a răspuns:

Engleza romana, spaniola

| MissFashion a răspuns:

Italiana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una.

| aexutzumaster a răspuns:

Engleza si f.f.f. putina franceza

| emishoru a răspuns:

Engleza si spaniola big grin))

| larisa_9942 a răspuns:

Engleza franceza italiana turca spaniola bulgara germna portugheza si mai multe dar mie lene sa le scriu

| RealGsBurn a răspuns:

Engleza, germana, spaniola, italiana, portugheza si cateva cuvinte din franceza