| yumeee a întrebat:

Ce manual de psihologie îmi recomandaţi? (În afară de cel de la Polirom că nu îl găsesc nicăieri pe net, peste tot e stocul epuizat).
La anul voi da bacul la psihologie apoi şi admitere, şi trebuie să învăţ singură căci la şcoală nu prea am făcut.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Sunt foarte bune si manualele Economica (Golu), Humanitas( Stefanescu) sau Aramis( Zlate)
De asemenea poti lua si Psihologie generala de cosmovici si Compendium de Golu sunt mai complete happy Eu am terminat psihologie

| stress a răspuns:

E bun cel de la Humanitas

| MrEvil89 a răspuns:

Incearca manualul de Psihologie clasa aX-a de la editura Humanitas.si eu am dat admitere la psihologie si asta mi-a fost recomandat.Succes!