| Nowingsangel a întrebat:

Ce materii se dau la BAC la profilul Filo-Engleza?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.edu.ro
Mult succes!
Pa, pa.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Romana si Istorie
Alegi intre Geografie, Economie, Psihologie si literatura universala (recomand Geografie), si cam atat! la competente nu ma pricep.

| aleahimk a răspuns:

Romana si Istorie obligatoriu; la alegere dintre geografie, literatura universala, sociologie, economie, psihologie. Iar la competente : engleza scris si oral, romana oral si competente digitale happy

| サクラ a răspuns:

Romana,istorie si engleza obligatoriu si la alegere dintre stiintele socio-umane si geografie.