| assss a întrebat:

Ce materii se fac in clasa a 10-a la stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Aceleasi materii ca si pana acum, dar o sa ai in plus educatie antreprenoriala (despre administrarea afacerilor ) si psihologie.

1 răspuns:
| mmary a răspuns:

Romana, engleza, franceza, italiana(eu sunt pe acelasi profil si fac..acum nu stiu daca toti), latina, matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, religie, muzica, desen(anul acesta vei face ori o saptamana muzica una desen ori un sem. intreg numai muzica si celalalt numai desen), sport, T.I.C, psihologie si antreprenoriala(administrarea afacerilor). Numai bine! Succes in noul an scolar!