| ピンク a întrebat:

Ce materii se fac la jurnalism la liceu? Din ce se dau teze?

1 răspuns:
| georgian1998 a răspuns:

In primul an vei avea cam asa: presa scrisa, televiziune, introducere in mass media, politici UE, engleza, sport; in anul 2: presa scrisa, radio, televiziune(aprofundare), tehnici de redactare, aprofundare-politica UE, engleza, sport iar in anul 3 vei masa pe ce ai facut in primii 2 ani. Din anul 2 deja vei avea si putine examene scrise si mai multe proiecte deci stresul din sesiune nu va fi mare delochappy. Mult succes