| boborock2011 a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai ca sa te transferi dintr-un liceu in altul ( economic - in murgoci... Braila ) mentionez ca eu fac contabilitatea, economie, si acestea nu se fac in murgoci, deci, se iau in considerare? astept raspunsuri xD

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Buna.

Trebuie sa ai media mai mare decat a ultimului elev clasat din liceul respectiv. Trebuie sa dai diferente la materiile pe care nu le-ai facut in anul anterior precum si pe primul semestru a anului acesta. Trebuie sa ai 10 la purtare (nu este o conditie oficiala dar se va lua in considerare si acest aspect). Trebuiesc intocmite o serie de acte de transfer. Trebuie ca ambii directori sa-si dea acordul.