| Locaa a întrebat:

Ce note ati luat la tezele la mate si romana? vi s`a parut greu sau usor? eu am luat 8 la ambele si nu prea cred ca sunt note bune. am invatat vreo 3 saptamani si degeaba am luat note mici. fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| cristina4love a răspuns:

Am luat 9 la romana si 9 la franceza(dau la limba straina teza) iar la matematica inca nu le-a adus. Mi s-a parut acceptabil nu au fost subiecte exagerat de grele dar nici foarte usoare. eu sunt multumita de rezultatele pe care le am.

10 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Romana 8. 90 cea imi mare nota din clasa:X
e fost totusi greu
iar la mate si fizica inca nu ne-a adus rezultatele
dar la cele doua a fost foarte greu

| lavinush24 a răspuns:

Pai eu fac la un liceu dur adica.profii is mai severi si cer mai mult.si notele mele au fost mult mai mici decat ale tale.

mie 8 mi se pare o nota destul de buna.trebuie sa inveti sa te apreciezi si pe tine si sa iti impui ca data viitoare sa iei o nota mai mare.

invata sa iti apreciezi meritele.ai mai multa incredere in tine.si fii mandra de tine.tongue de ceea ce estiwinking multumeste-te cu atat si propuneti sa te depasesti tu pe tine.fii ambitioasa.nu te lasa cu una cu doua si vei vedea ca ai de castigat tongue

a fost usor la romana si sincer ma astept la o nota bunicica tongue
la mate a fost super usor dar nu am fost atenta la chestii simple si mi-a mai scazut tongue

sper ca ti-am fost de folos >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu la romana am luat singura din clasa nota 10 si la matematica inca nu ne-a adus rezultatele dar am eu o presimtire ca o sa iau nota 8 la fel ca tinebig grin dar oricum nu te ingrijora ca ai luat nota 8 este o nota foarte bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mate 9+ si la romana 1oa fost super usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

| onikangel a răspuns:

Eu 9 si a fost si greu si usor.

| Prajiturica_6436 a răspuns:

Eu am luat la romana 9 iar la mate inca nu am dat... dar lasa ca 8 e nota buna...gandeste-te ca am avut colegi care au luat 3 si suntem numa in clasa a6a gandeste-te in clasele mai mari ce note o sa aiba.Nu vreau sa ma gandescworried
Lasa ca ie foarte bine

| Prajiturica_6436 a răspuns:

PS: bafta pe viitor si sper sa iei note mai mariwinking

| Catalina1986 a răspuns:

Eu am luat 10 si 10 si sunt in clasa a 7.Chestia nu sta sa inveti foarte mult pe o perioada de zile ci sa-ti inveti lectiile la zi.Eu asa procedez.

| ulquiorraOrochimaru a răspuns:

Futuvan gura