| Radu231 a întrebat:

Ce ore o sa fac la liceu, profil economic daca ar putea cineva sa imi dea un ex de orar, sau sa imi spuneti daca scap de fizica sau chimie. Dau

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Chimie doar primul an, fizica si biologie pana in a 10-a. Ore faci contabilitate, marketing 1 an, contracte economice 1 an, matematica m2, analiza pietei 1 an, economie, romana, sport, s.c.p.s 1 an, mai era un ebiect de creativitate, muzica si desen doar primul an si cam astea le tin eu minte.