| ninuku a întrebat:

Ce parere aceti despre introducerea salilor de detentie in scoli?

Răspuns Câştigător
| TimberWolf a răspuns:

Nu au efect, totul porneste de acasa, daca educatia lipseste cu desavarsire atunci poti sa faci orice ai face, nu faci din prost om.
Daca Tacsu o fi vreun alcoolist sau o fi plecat pe tir/duba cu anii/lunile si ma-sa isi etaleaza bucile ca sa atraga atentia in loc sa educe copilul poti tu sa te dai cu capu de tavan ca nu schimbi nimic. Totul pleaca de acasa!

17 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceeeeee?

| JustDeedee a răspuns:

Salut!

Cred ca e o idee buna, nu zic nu, deoarece deja totul a scapat de sub control.

Ideea e ca, in general, avem nevoie cu totii de putina disciplina, iar aici nu ma refer doar la elevi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista un asemenea proiect?

| mastadont a răspuns:

Auzi frate cum facem să chiulim astăzi? Simplu: îi arăt la profă c*ru și ne dă detenție toată ziua. laughing
Ideea e bună dar, cum suntem în draga noastră românie, va fi abuzată până la cer și înapoi. Le urez multă răbdare și nervi de oțel tuturor profesorilor care vor avea de îndurat aceste abuzuri.

| LisaJulie a răspuns:

Incepem sa ne apropriem de stilul din vest desi nu stiu daca va avea efect

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pentru opt ore pe zi. Elevii problematici și neascultători ar trebui duși direct la pușcărie!

| simplaexsistenta a răspuns:

Om trai si om vedea

| Valentinaldoilea a răspuns:

Slava Domnului, ca prea se obrazniceau toti!

| AndaAlexandra a răspuns:

Am auzit și eu. Ideea e bună, dar nu știu dacă va funcționa.

| TPUeistul a răspuns:

Păziți de poliția modei? Cred că asta o să rezolve degradarea sistemului educațional.

| bannedMF a răspuns:

Una foarte buna, ar trebui

| iloveyoumaria3 a răspuns:

Doamne ajută