| GalatanTudor a întrebat:

Ce părere aveți despre universitățile din Marea Britanie? Credeți că sunt mai bune ca cele de la noi? Mă interesează doar pentru facultățile de computer science.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Eu zic ca sunt cu mult mai bune, dar si mai recunoscute in domeniu. Deci iti gasesti un loc de munca mult mai usor.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, cu siguranta.

| CuriousStuff a răspuns:

Sunt mai bune dar si mult mai extrem de scumpe (daca imi permiti aceasta dormulare). Eu zic ca e mai bine sa faci facultate in Romania atata timp cat e recunoscuta si mai apoi sa mergi sa lucrezi acolo pe domeniul ala.