| GuesYO a întrebat:

Ce parere aveti de Cibernetica economica din cadrul ASE? cum sunt studiile, posibilitatile de angajare etc.

1 răspuns:
| LumiBo a răspuns:

Sectia de cibernetica este una dintre cele mai bune din Romania. Se intra destul de greu, dar merita. Atat pe parcursul facultatii cat si dupa iti vei gasi usor de lucru. Cursurile sunt acceptabile, nici extrem de grele, dar nu te astepta la ceva lejer. E o facultate foarte buna care iti poate da un mare avantaj pe piata muncii