| AcelEmi a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de marketing? Eu lucrez de 2 ani in graphic design, si consider ca aceasta facultatate imi va da un avans. Ma ajutati va rog cu niste informatii utile, daca merita, daca gasesc de lucru.

*Am sa dau la facultate la FEAA IN TIMISOARA

*va ofer Funda

2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Am terminat Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor, profil Marketing! Ca majoritatea, am facut facultatea sa am o diploma! in domeniu nu lucrez! dar de gasit gasesti

| AcelEmi explică (pentru LadyDee89):

Pe ce motiv nu lucrezi in domeniul marketing-ului? Nu te atrage domeniul, prost platit?