| vladlove123 a întrebat:

Ce parere aveti de liceele private? sunt bune?

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Da pentru ca șpaga și darurile sunt interzise si conditiile de studiu sunt mai bune.

| angus35 a răspuns:

In principiu conditiile de studiu ar trebui sa fie mai bune pentru. ca parintii platesc bani seriosi pentru educatia propriilor copii.Depinde foarte mult si de profesori.

| 12348765 a răspuns:

Eu nu am nici o parere de licee private. Dar acolo se invata mai bine platesti mai multi bani copii de acolo s-ar putea sa fie rai nu stiu.Dar tu iti decizi soarta in plus sunt cativa ani. Suces!