| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul pedagogic din galati? despre profi, elevi, tot. is clasa a 8-a si as vrea sa urmez liceul asta, profil bio chimie. am media necesara pana acum. chiar oleaca mai mult. dar vreau sa stiu parerea voastra! fundita!

3 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

E ok

| JUST1ANIME a răspuns:

E un liceu cu multe fete in general laughing

| Iridinvest a răspuns:

Intreb pentru ca eu am medii mari si mama spune ca la un liceu bun, sunt si elevi buni, si ma voi tine de invatat asa. si reciproca: la un liceu de mana a 2-a nu voi mai invata la fel. vreau nish raspunsuri mai complete!