| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ASE Bucuresti? Pro, contra, materiile care se predau, posibilitati de angajare dupa studii, cerinte in cadrul anilor de studiu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E foarte buna facultatea si chiar e de viitor, contabili se cauta in peramanenta pentru ca e in permanenta nevoie de ei in cadrul diferitelor firme.

| skrtelmrs a răspuns:

In cazul in care inveti foarte bine ajungi ce a zis Adry

| BeautifulSunflower a răspuns:

Mama a facut ASE si acum e economista la ANAF, oricum, salariile sunt la.fel in jur de 2000 de lei. Eu zic ca e ok, am fost la ea la servici si nu pare stresant.