| mileyselydemy a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Aventurile lui Tom Sawyer? Dar de continuarea ei, Aventurile lui Hackalberry Finn?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Sunt doua carti superbe si merita citite. Legat insa de Tom Sawyer, sa stii ca mai sunt inca doua carti foarte bune, scrise evident tot de Mark Twain.Ele se intituleaza Tom Sawyer detectiv si respectiv Tom Sawyer in strainatate. Sunt in acelasi gen cu cartea Aventurile lui Tom Sawyer si merita sa le citesti si pe acestea.

2 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer este bestiala.Am citit-o acum cativa ani de vreo 5 ori, nu ma saturam de ea.continuare nu o stiu.Bafta!

| iTami a răspuns:

Eu le-am citit poe amandoua, sund beton si intri in coma de ras big grin. am citit-o de vreo 10 ori, amandoua sunt super!